KONST / Litografier / Litografi 12012160
nr 1201 2160
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 1952, numrerad 2/65. Motivet: 13x23 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:06:39
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr